Koncerty: Vidock a Gate Crasher [mini review]

V neděli (25.11) jsem se zůčastnil dobročiné akce pro Klokánek v klubu Brooklyn.

Koncert začala kapela Vidock z Ústí nad Labem, která atmosféru pěkně rozvařila. Zahrála pár skladeb, které jsem od nich ještě neslyšel. Zahráli písničky jako VidockDe Sade, Kruh se zavírá (které mají na svém Promu za 50,-) ale i nové písničky, které skládají když zrovna někde “nekoncertují”. Musím konstantovat ale, že zvuk se mě osobně zdal nějaký divný.. možná to je tím malým prostorem, který v Brooklynu je. Až Vidock dohráli, publikum chtělo ještě nějaký přídavek :). Vidock se rozhodli, že poprvé zahrají úplně novou písničku, která byla opravdu dobrá (musím je pochválit :)). Vidock budou mít další koncert 8.12 v Blansku, tak určitě dojdite! (Jen já tam asi nebudu :D). Jen škoda, že nezahráli tuto klasiku.

Další kapela byla Gate Crasher. Čekal jsem něco .. jak to říci.. jiného, protože Vidock jsou tvrdšího rázu a Gate Crasher je kapela stylu Nirvana :-). Ale i tak si publikum našli a myslím, že se celý večer vyvedl :).

1 thought on “Koncerty: Vidock a Gate Crasher [mini review]

  1. ivanow

    ses lamka 😀 Skoda ze ste nedosli na Swamp no.33 :/ Return to Innocence byli naprosto brutalni a Monca(timto ji zdravim) by si urcite prisla na sve minimalne u posledniho songu jakozto coveru Moonspell – Alma mater 🙂

    Snad se na nejake akci srazime 😉

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.